x
Marka Listesi
DÖVİZ KURU
USD:3.12 EUR:3.4

DJI PHANTOM 3 Professional Quadcopter Drone

DJI PHANTOM 3 Professional Quadcopter Drone
 • DJI PHANTOM 3 Professional Quadcopter Drone
 • DJI PHANTOM 3 Professional Quadcopter Drone
 • DJI PHANTOM 3 Professional Quadcopter Drone
 • DJI PHANTOM 3 Professional Quadcopter Drone
Fiyatı: 4.610,00 TL
Tutar:4.610,00 TL
Havale / EFT:4.471,70 TL (% 3 İndirimli)
Kazanacağınız Puan: 36880

Marka: DJI Ürün Kodu:DJI-3

 

DJI Phantom 3 Professional Multikopter Seti


Gökyüzünün en derinine ulaşın ve profesyonel kalitede perspektif görüntüler yakalayın.
Kristal netliğinde 4K kamera ile gerçek tam zamanlı Full HD video görüntüleyin, uçuşunuzu çok fonksiyonlu olarak yönlendirin. 

 

CANLI HD İZLEME

Dünyaya farklı bir bakış açısının keşfini yapın, 2km'ye kadarlık kontrol mesafesinde canlı yayın videonuzu izleyin. Kameranızın o an gördüğü herşeyi 4K 30fps kaydedin, 720p HD olarak ekranınızda görün. Bu sayede mükemmel fotoğraf kareleri yakalayın, video görüntüleri kaydedin.
DJI Lightbridge aktarım teknolojisi ile profesyonel sinemacıların ve fotoğrafçıların dünyasına adım atın. Uçuştaki görüntüleri anında ekranınızdan izleyin.

Phantom 3'ünüzü tam olarak kendi kontrolünüz altında tutun, kumandanız ve kontrol ekranınızdan gerekli tüm ayarlara anında ulaşarak müdahale edin. 3 kat daha uzak mesafelere ulaştığınızda da modeliniz yakınınızdaymışcasına kolaylıkla modelinize hükmedin. Ekranınıza gelen temiz ve HD kalitedeki görüntüyle tüm detayları görerek, kolay ve kontrollü uçuşu hissedin.

 


GÜÇLÜ MOBILE APLİKASYON

Parmaklarınızın ucuyla tüm kontrollere erişim sağlayın. İster kameranızı kontrol edin, ister uçuş ayarlarınızı değiştirin, bunların tamamını mobile cihazınızla sağlayın. Ayrıca;

  • Saniyeler içerisinde, otomatik video editörü yardımı ile en iyi video adımlarını editleyin.

  • Anında sosyal medyada paylaşım kolaylıklarından faydalanın.

  • Canlı yayın haritada daima Phantom 3 cihazınızın nerede olduğunu bilerek uçun.

  • Kullanıcı dostu aplikasyonunuz sayesinde kolayca kamera ve uçuş ayarlarını yapın.

  • Ve daha fazlası...


BAKIŞAÇISI POZİSYONLAMA

Kapalı alanda, yer yüksekliğinden daha alçakta, GPS sinyali olmayan mekanlarda Görü Pozisyonlama Teknolojisi ile uçun. Ultrasonik optik sensörler ile tarama örneklemesi yapan sistemin yer tanımlaması, hareket halinde de pozisyonunu bilerek uçuş yapabilmesini keşfedin. 

"OTOPİLOT İLE SORUN YOK"

Akıllı uçuş özelliği ile Phantom 3 otomatik uçuşunda güvenle uçun. Pratik parametre girişleri ile harita üzerinde dilediğiniz konuma otomatik yönlendirin, uçuş hızı yönü kayıt ya da fotoğraf çekimlerini otomatik olarak sağlayın ve sonrasında Phantom 3 cihazınızın ilk konumuna dönüp görevi tamamlamasını bekleyin.

 


OTOMATİK KALKIŞ

Tek tuş ile Phantom 3 cihazınız yine sizin belirleyebildiğiniz yükseklikle uçuşa hazır olarak mükemmel sabitlikle ve sabit yükseklikle sizi bekleyebilir. Sonrasında direk olarak o konumdan uçuşunuza başlamanıza olanak tanır.OTOMATİK EVE DÖNÜŞ

GPS aktif iken, Phantom 3 cihazınız nereden kalkış yaptığını bilir. Her nereye uçuş yaparsanız yapın tek tuş ile ev noktasına güvenle geri dönüş yapabilir.

 

 

FAILSAFE ACİL UÇUŞ MODU

Eğer akıllı uçuş bataryanız düşük seviyeye inerse, eğer herhangi bir sebepten kumanda kontrolünüz ya da yayınınız kesilirse; multikopterinizin acil uçuş modu otomatik olarak devreye girer, ilk kalkış yapıtığı noktaya geri dönerek güvenli iniş yapar.


AKILLI BATARYA TEKNOLOJİSİ

Yüksek voltaj, daha fazla enerji, daha iyi güç dağılımı ile Phantom 3 akıllı bataryası uçuşunuzu da daha iyi seviyeye getirir. Dahili sensörleri ile batarya ve uçuşa dair tüm bilgilerin aplikosyonunuza aktarımı sağlanır. Uçuşunuzun daha ne kadar süreceğini ve yeniden ne zaman şarj etmeniz gerektiğini daima bilirsiniz. Yeni geliştirmeleri ile profesyonel bir şarj aleti seviyesinde elektroniğe sahip şarj aleti daha kısa zamanda korumalı şarj yapabilmenizi sağlar.

 

"PROFESSIONAL"

Yılların verdiği tecrübe ile havadan görüntülemedeki en iyi ve ideal kompakt kameraya sahip olan Phantom Professional, kullanıcı dostu ve pratiktir. 4K video çekimi ve kaydını 30FPS'ye kadar, 12MP fotoğraf çekimi kalitesini kristal netliğinde sunar.

 

 

STABIL VIDEO KAYITLARI


Nasıl uçuş yaptığınızın önemi olmadan, 3 eksenli profesyonel kamera stabilizasyon sistemi sayesinde, daima belirlediğiniz kamera açısında 4K'ya kadar video kayıtları, 12MP'e kadar fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Yüksek hızlı kontraları rahatlıkla karşılayabilen fırçasız motorlara sahip profesyonel gimbal sistemi, kameranin kaydettiği video ve fotoğrafların daima en verimli şekilde çıkış vermesini sağlar.

PHANTOM 3 PROFESYONEL KUMANDA SİSTEMİ

 


2km.ye kadar çekim mesafesine sahip yüksek algı sağlayan profesyonel kumanda kontrolü, yayını yanısıra fonksiyonları ile de kullanıcının mümkün olan en pratik şekilde multikopterin ve kameranın gerekli ayarlarına ulaşılmasına olanak tanır.

ENTEGRE EDİLMİŞ DJI LIGHTBRIDGE


Kumanda mesafesinin yanı sıra, video aktarımının kesintisiz ve 720p HD kalitede mobile cihazınıza ulaşmasını sağlayan DJI Lightbridge sistemi, kaydettiğiniz görüntünün eşzamanlı olarak mobile cihazınızda görüntülenmesini sağlar. Güçlü komünikasyon sinyali parazitsiz olarak çalışır, Phantom 3 ve kamera bilgilerinin ekranınızda görüntülenmesini sağlar.

Model

Ağırlık (Including Battery And Propellers) 1280 g
Max Ascent Speed 5 m/s
Max Descent Speed 3 m/s

Hover Accuracy
Vertical: +/- 10cm
Horizontal: +/- 1m

Max Speed 16 m/s (ATTI mode, no wind)

Operating Temperature 0°C to 40°C

GPS Mode GPS/GLONASS

Kamera

Sensor
Sony EXMOR 1/2.3” Effective pixels: 12.4 M (total pixels: 12.76 M)

Lens
FOV 94° 20 mm (35 mm format equivalent) f/2.8, focus at ∞

ISO Range
100-3200 (video) 100-1600 (photo)

Shutter Speed
8s -1/8000s

Image Max Size
4000 x 3000

Still Photography Modes
Single Shot

Burst Shooting: 3/5/7 shots
Auto Exposure Bracketing (AEB): 3/5
Bracketed Frames at 0.7EV Bias
Time-lapse

Video Recording Modes
Phantom 3 Professional
UHD: 4096x2160p 24/25, 3840x2160p 24/25/30
FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60
Phantom 3 Advanced

FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60

Supported SD Card Types

Micro SD
Max capacity: 64 GB. Class 10 or UHS-1 rating required

Max Bitrate Of Video Storage
60 Mbps

Supported File Formats

FAT32/exFAT
Photo: JPEG, DNG
Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)

Operating Temperature
0°C to 40°C

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.