x
Teslimat Koşulları


Teslimat ve Kargo Bilgisi:


Promodelhobby.com sitemiz üzerinden satın alınan ürünler 3 iş günü içerisinde anlaşmalı firma olan MNG kargoya teslim edilir. Kargoya teslimat yapıldıktan sonra ürün veya ürünlerin müşterimize ulaşma süresi İstanbul için 48 saati, İstanbul dışı için ise 72 saati bulabilir. Resmi tatil günleri ve doğal afet gibi sebebler bu süreyi uzatabilir. Kargo firmasında yaşanabilecek teknik sorunlar (kaza vs.) yüzünden gerçekleşebilecek gecikmeler Promodel sorumluluğunda değildir. 

200 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 200 TL ve altı siparişlerde kargo ücreti alışveriş sepetinde belirtilir ve sipariş tutarına dahil edilir. Müşteri bu şekilde kargo ücretini peşin ödemiş olur. Ürünü teslim alırken ayrıca kargo ücreti ödemez. Bu koşullar MNG kargo ile yapılan gönderiler için geçerlidir.

Farklı bir kargo firması ile teslimat istenmesi durumunda:
MNG kargo dışındaki gönderilerde kargo ücreti alıcı tarafından ödenir ve 200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası geçerli olmaz. Alışveriş sepetinde belirtilen kargo ücreti sadece MNG kargo için geçerli olduğundan bu ücret müşteriye iade edilir.


Promodel saat 15:00 a kadar sipariş edilmiş ürünleri stok durumu müsait ise aynı gün kargoya teslim eder. Cumartesi günleri ise saat 11:00 a kadar gerçekleşmiş olan siparişler kargoya aynı gün teslim edilir.  Pazar günleri kargolama yapılmaz. Yoğun günler ve teknik sorunlar vb. gibi durumlar nedeniyle bir sonraki güne sarkma olabilir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.